You are currently viewing W atrakcyjnej cenie (2900 zł/netto) sklep dla każdego.

W atrakcyjnej cenie (2900 zł/netto) sklep dla każdego.

Witaj 🙂

W tym artykule przedstawię cały proces realizacji takiego projektu u mnie. Przedstawię go krok po kroku. Sklep jest sklepem w technologii WordPress – Woocommerce. Przedstawię jak to realizujemy od pierwszych kroków po uruchomienie, zdanie i szkolenie z obsługi tego sklepu.

 

1/. Wykup hostingu: OVH Hosting

1/. Pierwszym krokiem jest założenie Hostingu, polecam ze względu na ceny domen i samego hostingu, ( kliknij na ten link > ) hosting OVH. Tu uzgadniamy który z pakietów decydujesz się:

Do pojedynczej strony czy strony wystarcza pakiet Hosting Perso za 130 zł/brutto rocznie.

2/. Integracja z płatnościami w sklepie: Przelewy24

W przypadku sklepu internetowego, zakładasz profil w ( kliknij na ten link > )  Przelewy24. Ten wybór jest podobnie najatrakcyjniejszy ceną i najniższą ceną za każdą realizowany zakup przez klienta w sklepie internetowym: 0,30 gr za jeden zakup.

3/. Integracja z przesyłkami na platformie Polkurier.pl

(pierwsza możliwość do wyboru)

Zakładasz także swój profil firmowy lub prywatny do obsługi przesyłek jakie będziesz wysyłać, realizując zakupy na Twoim sklepie internetowy. Po wielu różnych testach na dziś platforma przesyłkowa najlepiej obsługująca Twój sklep to ( kliknij na ten link > Furgonetka.pl

4/. Integracja z przesyłkami na platformie: Furgonetka.pl

(druga możliwość do wyboru)

Zakładasz także swój profil firmowy lub prywatny do obsługi przesyłek jakie będziesz wysyłać, realizując zakupy na Twoim sklepie internetowy. Po wielu różnych testach na dziś platforma przesyłkowa najlepiej obsługująca Twój sklep to ( kliknij na ten link > Furgonetka.pl

5/. Podsumowanie

Zakładając Hosting OVH, Profile na Przelewy24.pl i Furgonetka.pl lub Polkurier, przekazujesz mi loginy i hasła. Tworząc Twój sklep dokonuje połączenia tych profili i integracją ich z Twoim sklepem. – łącząc te dwa profile ( oprócz hostingu OVH ) z Twoim sklepem internetowym.

6/. Więcej o Twoim sklepie.

Strona internetowa z sklepem jaki zamówiłeś/aś jest : UWAGA ! Wyposażona w „silnik”, który pozwoli CI po moim przeszkoleniu z obsługi serwisu i sklepu, na OBSŁUGĘ WPOWADZANIE ZMIAN, W ZASADZIE WSZYSTKIEGO CO JEST ZAWARTE W SKLEPIE I STRONIE WWW – Tak wszystko będziesz umiał/ła wykonywać samemu. Bez pomocy i zbędnych kosztów firm zewnętrznych. Plagą jest wykonywanie stron i sklepów tak by były tak skomplikowane by klient zwracał się do nich o zmiany i pomoc – firmy za to wystawiały faktury, często dość wysokie kwoty. Wiele film stawia na uczciwość i wykonywanie tak takich projektów. By po odbiorze klient wydzwaniał o zmiany,, usuwanie awarii itp. Firmy z kolei oczywiście wystawiają za wszystko faktury. Tak to jest i to już jest plagą i cwanym ruchem. Strony są tanie w wykonaniu, o nadrabiają właśnie tak jak napisałem w późniejszym okresie, często zmiany więcej kosztują niż sam początkowy projekt.

a/. Przykład 1 – Edycja strony:

Po lewej panel w jakim np. zmieniasz tekst, po prawej widzisz podgląd strony jaką edytujesz. Bardzo prosta obsługa strony.

b/. Przykład 2 – Edycja strony zmiana zdjęć:

c/. Przykład 3 – Identycznie jest z samodzielną obsługą sklepu ( także przeszkolę ) :

d/. Przykład 4 – Samodzielne przeprowadzenie wysyłki do klienta w Twoim sklepie. ( także przeszkolę ):

Także sklep po ukończeniu i zdaniu, przeprowadzam szkolenie w zakresie obsługi i strony i sklepu. Przeprowadzam osobiście lub zdalnie.

7/. Nasza wspólna praca i szkolenie – zdalne

Zdalnie szkolenia i pomoc. Przeprowadzam je za pomocą programu ( kliknij na ten link > ANYDESK.

Włączamy ja i Ty ten program, podaje kod, po czym się łączymy i albo ja udostępniam swój ekran albo Ty. Program jest darmowy.

8/. Wykonuję i przechowuję kopie stron i sklepów

(bezpłatnie dla „moich” klientów)

Ostatnią ważną informacją jest to, że wszystkie strony i sklepy jakie wykonałem i współpracuję na stałe z klientami,
WYKONUJĘ KOPIE TYCH STRON I SKLEPÓW I JE PRZECHOWUJE NA SWOIM SERWERZE. W przypadku awarii czy tez błędnych zmian wykonanych przez klienta, wgrywam stronę i przywracam stan serwisu z KOPII JAKA POSIADAM. Dlatego każdego klienta, zawszę proszę i uczę jak i on może wykonać taka kopie. W przypadku poważnej awarii jest także możliwość „ postawienia serwisu „ z takiej kopii od nowa, to znaczy wgrać do domeny nowy serwis i wgrać taką kopię jaka przechowuje na serwerze.

Mam nadzieję że ten artykuł przedstawił dobrze jak to wygląda nasza współpraca w czasie realizacji Twojego zlecenia na stronę www i sklep. Jeżeli masz pytania, po prostu zadzwoń. Piotr Trendel +48 733 086 494.

Dodaj komentarz