You are currently viewing Projekt Nefretete od A do Z

Projekt Nefretete od A do Z

Witam Was 🙂

Przedstawię w tym artykule projekt jaki powstał w ostatnim czasie. Jola Nefretete utożsamia się z kulturą starożytnego Egiptu. Ten projekt wymagał zaczerpania i inspirowania się ta kulturą. Projekt nawiązał do wizerunku królowej Nefretete. Tak powstał logotyp i księga znaku. Patrząc na znak można mieć wrażenie, że twarz w znaku to kompilacja twarzy Nefretete i „troszeczkę” znaku Versace®. Pisząc teraz uśmiecham się tak o to mi chodziło :-))) Tak powstał moim zdaniem udany logotyp i księga znaku NEFRETETE.

Kolejnym krokiem było zaprojektowanie i przygotowanie do druku zleconych karnetów i wizytówek oraz innych nośników niezbędnych podczas pracy salonu.

Jednocześnie w tym samym czasie powstawały „grafiki” niezbędne w mediach społecznościowych. Współczesna reklama przeprowadza sie z świata realnego do świata wirtualnego. Także cały świat już żegna się z katalogami i ulotkami na rzecz reklam w świecie wirtualnym. Przedstawiam tu kilka wybranych „grafik” jakie powstały.

Powstała także i strona internetowa salonu. Serwis w technologii WordPress. Tu powiem że ważną i istotna informacją jest to, iż klient może samodzielnie aktualizować własną stronę internetową, beż pomocy żadnej firmy internetowej. Poniżej pokażę jak to wygląda. Po zalogowaniu do własnej strony internetowej posiadasz panel, na którym SAM dokonujesz zmian na stronie internetowej.

Tak powstał serwis internetowy salonu NEFRETETE. Zapraszam do „oglądnięcia” strony internetowej 🙂

Dodaj komentarz