OFERTA

Realizujemy zlecenia w całym zakresie jaki występuje w branży reklamowej. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm od wielu lat. Szukasz JEDNEJ firmy która od wizytówki przez hosting, stronę i sklep www po korektę i zmianę brandu zajmie się wszystkim ?

Realizujemy zlecenia

IKONA_2222

Kreowanie marek
projektowanie opakowań

Opakowania to nasza specjalność
od projektu po produkcję!

Projektujemy funkcjonalne oraz estetyczne rozwiązania dla marek i produktów. Realizując zamówienia na linie opakowań, uczestniczymy w fazie realizacji projektu do fazy odbioru zamówień z drukarni, doradzając także gdzie realizować dane zamówienie – współpracujemy na stałe z kilkoma znanymi drukarniami w Polsce i za granicą.


kontakt: biuro@qtrendom.com


IKONA_10

Powstaje nowa firma?


Od wielu lat specjalizujemy się w obsłudze reklamowej nowo powstających firm (StartUp).
Nasza praca polega na opracowaniu całej szaty graficznej i wizerunku firmy.

Najczęściej w skrócie tak to wygląda:

01.
Spotkanie i zapoznanie się z powstającą firmą.

Pierwsze spotkania, wysłuchanie i omówienie zakresu prac.
Ustalenie i spisanie zakresu prac jakie mają być wykonane.
Wykonanie pierwszych „szkiców” i pracowanie koncepcji brandu.

02.
Projekt logotypu
i szaty graficznej firmy.

Na tym etapie powstaje to co najważniejsze, dobry i dopracowany logotyp i prezentacja całej szaty graficznej firmy z zaakceptowanym logotypem.

03.
Przyjęcie zakresu projektów i zadań
do pracy.

Zaczyna się proces projektowania serwisu internetowego i materiałów reklamowych jakie są niezbędne w pierwszej fazie pracy firmy (wizytówki, teczki konferencyjne, szyldy, reklamy prasowe, strony social media).

04.
Etap powstawania
 i dopracowywania
przyjętych zadań.

Ten etap to największa ilość pracy. Na tym etapie są akceptowane przez Was projekty i zdawane do realizacji (produkty dla drukarń, reklamy zewnętrznej, montaże szyldów …itp)

05.
Zadanie Państwu
całości zleconych nam prac.

Końcowy etap zamykanie projektu.

06.
Spotkanie i omówienie
dalszej współpracy.

Zakończyliśmy ten ważny projekt. Spotykamy się o rozmawiamy na temat naszej dalszej współpracy, ustalamy w jakim zakresie mamy nadal uczestniczyć w życiu nowo powstałej firmy.

IKONA_12

Fotografia
reklamowa

Od wielu lat fotografia to nasza pasja. Wykonaliśmy patrząc na zbiory ponad 1000 sesji, dla firm z kraju i za granicy oraz wielu ludziom.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem fotograficznym, aparatami pełno klatkowymi (Canon 6D Mark II), sprzętem oświetleniowym no i co jest w tej branży najważniejsze to dużym doświadczeniem.

Największe zbiory naszych sesji znajdują się na moim profilu prywatnym:


kontakt: biuro@qtrendom.com


IKONA_333

Druk offsetowy i cyfrowy
oraz wielkoformatowy

Zajmujemy się wszelkiego rodzaju wydrukami reklamowymi, kompleksowo obsługując zarówno małe, jak i większe przedsiębiorstwa.

Stawiamy na jakość i najwyższą jakość druku offsetowego, realizujemy wszystkie zlecenia na tej płaszczyźnie. Realizujemy zamówienia na druk: wizytówek po opakowania, plakaty, katalogi, ulotki, teczki ofertowe … ect.


Druk cyfrowy pozwala zrealizować zlecenia niskonakładowe,posiadając bardzo wysoką jakośc gdzie także kalibracja koloru jest praktycznie 100% wierności barw.


Nasza grupa to szereg maszyn do druku wielkoformatowego,w technologii druku SOLWENTOWEGO oraz LATEXOWEGO.

Jeżeli potrzebujesz baneru, oklejonych okien czy samochodu serdecznie zapraszamy. Posiadamy ekipę montującą ściany wielkoformatowe, dźwig oraz specjalistów oklejających auta i realizujących montaże w całej Polsce.


kontakt: biuro@qtrendom.com


IKONA_5

Sklepy i strony internetowe
oraz HOSTING

Stawiamy na gustowne i estetyczne rozwiązania. Responsywne i nowoczesne serwisy i sklepy internetowe, doskonale wyświetlane na każdym urządzeniu.

Tworzymy serwisy które pomagają w promocji prezentacji oraz w sprzedaży produktów oraz usług Twojej firmy. Projekt graficzny oraz funkcje serwisu dostosujemy do obowiązującej szaty Twojej firmy, tworząc przemyślany i wyjątkowy serwis Twojej firmy.


Profesjonalny hosting stron w QTRENDOM.
Oferujemy hosting bez limitu transferu dla firm, który zadowoli najbardziej wymagających klientów. Specjalizujemy się w obsłudze klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz w obsłudze agencji reklamowych, które cenią sobie wysokie parametry w najlepszych cenach.
Potrzebujesz obsługę i hosting dla Twojej firmy, blog czy skromny nawet serwis – kontaktuj się z nami – GWARANTUJEMY NAJNIŻSZE CENY.
Jeżeli masz więcej pytań – skontaktuj się z nami.

● Miesięczny pakiet transferu – Nieograniczony ● Konta e-mail – 5, 25, 100, full – 5Gb
● Konta e-mail pro- 5, 25, 1000 – 15/100 Gb ● PHP : 7.3 / 7.2 / 7.1 / 7.0 / 5.6
● Baza danych SQL : 400 -2000 Mb ● Serwisy technologia WordPress, Joomla!, Drupal
● Sklepy internetowe: Woocommerce, PrestaShop

JESIENNA PROMOCJA!
Koszt utrzymania domeny nazwa.pl – 44 PLN/netto/rocznie
koszt HOSTING STANDARD –  145 PLN/netto/rocznie


kontakt: biuro@qtrendom.com


IKONA_6

Nowa i bezpłatna usługa

SYNCHRONIZACJA
DANYCH

WSPÓŁPRACUJĄC NA STAŁE
Z FIRMAMI ZABEZPIECZAMY WSZYSTKIE PROJEKTY I MATERIAŁY. KLIENT POSIADA IDENTYCZNY FOLDER Z DANYMI JAK MY. FOLDER TEN JEST ZABEZPIECZONY NA NASZYCH SERWERACH. BACKUP TYCH DANYCH JEST WYKONYWANY CO 24 GODZINY I ZASZYFROWANY
(14 KOPII ZAPASOWYCH).


Stawiając na najnowsze technologie i rozwiązania oferujemy naszym klientom synchronizacje, porządkowanie i zabezpieczanie danych.

 ułatwiają współpracę pomiędzy projektantami, grafikami i fotografami, a komórkami zajmującymi się kontrolą i realizacją projektów.
 nasza firma oraz firma – klient, posiada „wspólny dysk” na którym są wszystkie dane i projekty
 serwer nie dopuszcza do kasowania danych przez klienta (pracownik firmy nie może usunąć danych z komputera, usuwając serwer będzie dane odbudowywać.
  wszystkie dane zabezpieczone – wykonywany BACKUP co 24 godziny.
 wiele prostsza współpraca pomiędzy firmami i projektantami oraz grafikami.
 dostęp do wszystkich projektów, materiałów, zdjęć i zasobów agencji reklamowej

więcej informacji: QSYNC
QSYNC – usługa standardowa i nieodpłatna podczas stałej współpracy.Nasze aktualne wydarzenia:

Zapraszamy do zapoznania się
z naszymi pracami